ביטוחי חיים

מוצרי IDL - ביטוח, פנסיה וחיסכון

מעוניין להצטרף ל IDL ?

ביטוח חיים – כל מה שצריך לדעת!

כולנו דואגים ליקרים לנו ועושים הכל על מנת להבטיח את אושרם ובריאותם – זה תקף לילדינו, להורינו ובכלל – לכל המשפחה, החברים והקרובים לנו. .

אך איך נבטיח את קיומם הכלכלי של בני משפחתנו לאחר מותנו? זו שאלה מטרידה, אבל רובנו נמנעים מלחשוב ולדון בה – מי רוצה לדבר על מוות? מי רוצה לחשוב על מוות? מי בכלל מתעסק בשאלות כאלו, מזה מפחיד, זה מבהיל. אבל, האמת שאסור לכם להתחמק מזה, מסיבה מאוד פשוטה – אתם יכולים לדאוג למשפחה שלכם, אם חס וחלילה, יקרה לכם משהו. בדיוק בשביל זה קיים ביטוח למקרה מוות. מדובר בביטוח מסוג פיצוי, אשר מעניק פיצוי כספי , לפי הסכום הנרכש, למוטבים הרשומים בפוליסת הביטוח במקרה מוות של המבוטח.

ביטוח החיים מסוג ריסק, הוא מוצר קלאסי של חברות הביטוח ובשנים האחרונות התגברה התחרות בו, הן כתוצאה מכניסת שחקנים חדשים לענף, והן כתוצאה מרפורמות שביצעה המפקחת על הביטוח – דורית סלינגר. הרפורמות האלו הפכו את מוצרי הביטוח ליותר אחידים וברורים ולכן הגבירו את התחרות בהם, אחרי הכל – ברגע שניתן להשוות בין המוצרים, נוצרת תחרות אמיתית, ועל הדרך המחירים הופכים לנוחים יותר לצרכן/ למבוטח

לכאורה, ביטוח הריסק הוא מוצר פשוט להבנה, ואחיד, המעניק פיצוי כספי במקרה מוות, אך בפועל זה לא תמיד כך, בעיקר בשל קיומם של הרחבות שונות לביטוח החיים, המרחיבות את הכיסויים למקרים נוספים. כמו כן, קיימות שיטות תמחור שונות שחשוב להיות ערים להן, וכן ישנם מוצרים תחליפיים אשר ייתכן ונמצאים ברשותנו וכוללים סוג מסוים של ביטוח ריסק. ולכן, חשוב לבחון בצורה מעמיקה את הביטוחים הקיימים, עוד לפני רכישת ביטוח ריסק, וכך נוכל לחסוך בהוצאות הביטוח.

בקרוב..

בקרוב יעלה אזור אישי ללקוחותינו

הצטרפו אלינו

השאירו את הפרטים שלכם ונציג יחזור אליכם בהקדם