משכנתא הפוכה לגילאי 60+

מוצרי IDL - ביטוח, פנסיה וחיסכון

מעוניין להצטרף ל IDL ?

משכנתה הפוכה הוא מונח המתאר שעבוד נכס מקרקעין כבטוחה להחזרת הלוואה, כאשר הלווה אינו נדרש לפרוע את ההלוואה או לשלם תשלומים למלווה כל עוד הוא מתגורר בנכס. הלוואה זו ניתנת לאנשים מבוגרים (בני 65 ומעלה) שברשותם נכס, והם מעוניינים בסכום כסף נזיל לשם מחייתם או צורך אחר. בעל הנכס מקבל מהמלווה סכום כסף שגובהו המקסימלי משתנה ומושפע משווי הנכס ומתוחלת החיים הצפויה של בעל הנכס (בהתבסס על גילו). לאחר קבלת ההלוואה ממשיך בעל הנכס להתגורר בביתו ואינו נדרש לשלם תשלומים כלשהם לגוף המלווה. מסיבה זו אין צורך בבדיקת יכולתו הכלכלית של הלווה. לאחר מותו של הלווה הנכס יימכר והסכום שיתקבל ישמש לכיסוי ההלוואה בתוספת הריבית, כאשר ההפרש יועבר ליורשיו של בעל הנכס. בדרך כלל ניתנת האפשרות ליורשיו של בעל הנכס לפרוע את ההלוואה בעצמם ולשמור בעלות על הנכס, אם הם מעוניינים בכך. החזר משכנתה הפוכה אינו מותנה בהכרח במותו של בעל הנכס, וגם אם זה יעזוב את ביתו (למשל לבית אבות) או יציע אותו למכירה, ידרוש הבנק את החזר ההלוואה בתוספת ריבית. הלוואה זו מיועדת לאנשים מבוגרים שברשותם נכס מקרקעין והם מעוניינים לקבל סכום כסף נזיל מבלי למכור את ביתם או ליטול הלוואה שיידרשו להחזיר בתשלומים מדי חודש בחודשו.

תנו לבית לעבוד בשבילכם
היציאה לגמלאות מהווה עבור רבים מאתנו נקודת מפנה במישורים רבים, וביניהם איכות החיים שלנו. לאחר שנות עבודה רבות, כולנו שואפים לשמור על רמת החיים שהתרגלנו אליה וליהנות מהזמן הפנוי שלנו.

 

משכנתא הפוכה לבני 60 + מאפשרת לכם לעשות שימוש בחלק משווי הבית שלכם, על מנת לשמור על רמת החיים שאתם רגילים אליה. ההלוואה שאנו מציעים מיועדת לכל מטרה שתבחרו: שיפוצים בבית, החזר חובות, מעבר לדיור מוגן, רכישת מכונית חדשה, הוצאות רפואיות, תשלום שכר הלימוד של הנכד באוניברסיטה, ובקיצור – כל העולה על דעתכם!

 

הבית שבבעלותכם יכול להוות מכשיר פיננסי מצוין עבורכם, ובאפשרותכם ליהנות ממנו מבלי לפגוע בזכותכם עליו. ההלוואה פותחה על בסיס מודלים בינלאומיים מקובלים ומצליחים, במטרה לשרת את הצרכים ואת הרצונות של האוכלוסייה הבוגרת והיא אינה כרוכה בהחזרים חודשיים שוטפים. בחוברת זו תוכלו למצוא מידע מפורט אודות משכנתא הפוכה לבני 60 +, כיצד היא פועלת, מהם מאפייניה ועוד.

 

כל מה שעליכם לדעת על משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא הפוכה לבני +60 היא הלוואה לכל מטרה שאין בגינה החזרים חודשיים. הבית שבבעלותכם מהווה בטוחה עבורנו על ידי רישום משכנתא בדרגה ראשונה ויחידה. תוכלו לקבל את כל ההלוואה כסכום חד פעמי או למשוך אותה בחלקים, על פי בחירתכם. החזר ההלוואה מתבצע בדרך כלל במועד מכירת הבית על ידכם או על ידי השארים. הריבית הנצברת על סכום הקרן שניטלה מתווספת לסכום ההלוואה ומשולמת בעת החזר ההלוואה. במהלך חיי ההלוואה ניתנת האפשרות לפרוע אותה, במלואה או בחלקה, בכל עת וללא קנסות.

בקרוב..

בקרוב יעלה אזור אישי ללקוחותינו

הצטרפו אלינו

השאירו את הפרטים שלכם ונציג יחזור אליכם בהקדם