פיתרון להלוואה כנגד נכס לBDI שלילי

מוצרי IDL - ביטוח, פנסיה וחיסכון

מעוניין להצטרף ל IDL ?

הלוואות כנגד נכס – הבנק לא אישר? זה ממש לא הסוף!

משפחת פיטוסי מספרת: “בתחילת הדרך כזוג צעיר התנהלנו בצורה מעולה, שנינו עובדים במקומות מסודרים ומרוויחים משכורות נאות אשר נכנסות כסדרן ללא בעיות, הייתה לנו רק הלוואה קטנה שבאמצעותה קנינו רכב. לאחר שהתקדמנו ובשילוב עם סיוע מההורים צברנו הון עצמי מספק והחלטנו לרכוש דירה ולקחת משכנתא, כעבור שנתיים גם נולד לנו זוג תאומים מקסים וביצענו לכבוד המאורע שיפוץ קטן. עם גדילת המשפחה החלו לגדול גם ההוצאות, תחילה לקחנו הלוואה קטנה שתכננו לסגור אותה מקרן השתלמות שנותרו לה עוד שנתיים לפתיחתה אך כעבור זמן מה חווינו ירידה קלה בהכנסות למשך מספר חודשים ונאלצנו לקחת שתי הלוואות נוספות, בהמשך עלו במעט החזרי המשכנתא ומצאנו עצמנו מחזירים כ-8,400 שקלים על התחייבויות בבנק, בכרטיסי האשראי ומול גופים חוץ בנקאיים. המינוס גדל ואיתו הלחץ מהבנק, כשפנינו לבקש הלוואה נוספת לכיסוי המינוס והקטנת ההחזרים נתקלנו בסירוב, בטענה שאנחנו צרכני אשראי ושעלינו להתנהל בצורה תקינה יותר. בעודנו מחפשים פתרונות נתקלנו באפשרות של הלוואה כנגד נכס. למזלנו שווי הנכס שלנו עלה עם השנים והגשנו בקשה לסגירת ההתחייבויות. כעבור מספר ימים קיבלנו אישור בעבור 230,000 שקלים שההחזר עליהם הוא 1,950 שקלים בלבד ומיד ניגשנו לקחת אותה. היום, כעבור שלוש שנים התייצבנו באופן שלא האמנו שיכול לקרות ואולי באמת לא היה קורה ללא ההלוואה.”

במקרים רבים בקשה לקבלת הלוואה בבנק עשויה להיתקל בסירוב, בייחוד אם מדובר בהלוואה שהצורך בה הוא מיידי, הבנק מתייחס לעובדה שהנכם נמצאים בקשיים כלכליים או שהסיבה לבקשה אינה מספקת ולמעשה מעדיף להימנע מסיכונים באי החזרת החוב באופן תקין וסדיר, אך אין זה אומר שנגמרו הפתרונות.

פנייה לחברות מימון פרטיות וגופים חוץ בנקאיים מהווה חלופה נהדרת למצבים מסוג זה, כאשר תנאי הסף אשר מציבים גופים אלו גמישים בהרבה וההליך מסורבל פחות מזה הנהוג בבנקים.

בקרוב..

בקרוב יעלה אזור אישי ללקוחותינו

הצטרפו אלינו

השאירו את הפרטים שלכם ונציג יחזור אליכם בהקדם